Kurumsal

Yeni hayatınıza hoş geldiniz.

Başka bir dile açılan kapı aynı zamanda başka bir kültüre ve başka bir düşünce biçimine açılmaktadır. İngilizce bilgisi sadece sınıfta öğrenilen ana dil bilgisinden değil ayrıca dünyanın küresel olarak genişleyen kültürüne aidiyet hissinden ve başarı duygusundan gelmektedir.

BBC Dil Enstitüsü’nde bizim görevimiz tüm öğrencilerimizin öğrenim deneyimlerinin her saniyesinden sonuna kadar faydalanmalarını sağlamaktır. Kurslarımız, özel B+ eXtra’lar  öğretim yöntemlerimiz ve programlarımız öğrencilerin sadece sınıfta başarılı olmasını amaçlamaz, ayrıca sınıfın dışında her alanda da başarılı olmalarına yöneliktir.

Birden fazla dilde konuşabilen kişiler, tek dile sahip kişilere kıyasla daha fazla fırsata ve daha yüksek kariyer beklentisine sahiptir. Bu kişiler farklı bir dünya görüşüne ve diğer insanlarla iletişimde paha biçilemez bir yeteneğe sahiptir. Size bu kapıları açmanızda yardımcı olmak istiyoruz. Sizi bu küresel maceraya çıkarmak istiyoruz. Öğrencilerimizin şimdiye kadar başardıklarıyla ve bundan sonra başaracaklarıyla son derece gurur duyuyoruz.

Tüm dil hedefleri için kurslar

SİZİN İÇİN İDEAL BBC KURSUNU SEÇİN

Dil hedefiniz ne olursa olsun BBC’de sizi heyecanlandıracak, destekleyecek ve motive edecek bir kurs mevcuttur. Konuşma İngilizcenizi geliştirebilirsiniz, İngilizcenizi işyeriniz için mükemmel hale getirebilirsiniz, bir sınava hazırlanabilirsiniz ya da çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Cana yakın, hırslı ve tecrübeli öğretmenlerimiz hızlı bir şekilde ve kendinize güvenerek gelişmenize yardımcı olacaktır.